• info@partycrew.cz
  • 608 272 803
  • 728 304 087

Pořádání oslav

Narozeninové oslavy i rodinné sešlosti

My z PartyCrew.cz jsme ideálním společníkem pro různé rodinné sešlosti, slavnosti a jiné příležitosti, kde je potřeba postarat se o správný chod věcí. Zařídíme, že bude vše ve správný čas na správném místě. Chcete oslavu bez starostí. Pak nás kontaktujte.

Pořádání narozeninových oslav

Oslava narozenin je událost, na kterou se má vzpomínat. Minimálně do další oslavy. Společně s kuchaři a obsluhou připravíme chutné občerstvení. O zábavu se postará kapela, DJ nebo moderátoři s doprovodným programem. Důležité pro nás je, aby si oslavenec a jeho hosté oslavu náležitě užili.

Narozeninová oslava

Rodinné sešlosti

Když se sejde rodina, je většinou veselo. Aby bylo veselo, musí nejprve někdo rodinnou oslavu uspořádat. Pořádání oslav zabere spoustu času a energie, která nakonec chybí při samotné oslavě.

Naší starostí je, postarat se, aby měli všichni co jíst a pít. Aby zábava nevázla. Aby kapela hrála to co má. Aby dekorace vypadala vkusně. Nakonec zařídíme i úklid. A Vy se můžete bez starostí bavit s přáteli. K tomu stačí nás kontaktovat. Společně vymyslíme dokonalou rodinou oslavu.

Pořádání dětských oslav

Kromě pořádání oslav pro dospělé se specializujeme také na dětskou klientelu. Nezáleží na tom jestli chcete slavit narozeniny, úspěchy ve škole nebo den dětí. Přichystáme zábavný program, který děti nadchne a plně pohltí. Občerstvení bude přesně na míru mlsným dětským jazýčkům. Nemusíme najímat kouzelníka, aby vykouzlil dětem úsměv na rtech. Umíme to sami. Ale toho kouzelníka dokážeme zajistit také. A nejen jeho. Stačí nám jen napsat.