• info@partycrew.cz
  • 608 272 803
  • 728 304 087

Organizování dětských oslav

Důvod k radování se vždy najde. Pomůžeme vám radovánky zrealizovat a převezmeme na sebe všechny starosti, které to přináší. 

Každá oslava je jiná

Je jedno jestli chcete uspořádat narozeninovou oslavu, pálení čarodějnic, dětský den nebo setkání s kamarády z ulice. Máme zkušenosti s organizováním dětských oslav pro ty nejmenší až po teenagery.

Plánování oslavy

Při plánování oslav pro děti se může naplno využít veškerá fantazie a kreativita. Děti jsou nejnáročnějšími klienty. Nejdůležitější je pestrý program plný zábavy, kreativity, smíchu, a hlavně, nesmí být nuda. Proto máme připravené nejen hry na dětskou oslavu, ale spoustu další zábavy a senzační výzdoby.

Jednotlivé příležitosti vyžadují individuální přístup. Hlavním cílem každé oslavy je vyvolat v oslavenci radost, vyčarovat úsměv na rtech a nadšení nad skvělým dnem, na který jen tak nezapomene.

Organizace každé dětské oslavy začíná tím, že vymyslíme téma oslavy, navrhneme výzdobu, zajistíme zábavu, hry a obstaráme občerstvení.

Narozeninová oslava s představením

Průběh organizace dětské oslavy

Organizace oslav pro děti jsou naše nejmilejší. Plán celé oslavy musí klapat do posledního detailu. Jedinou minutu se nesmí nikdo z účastníků oslavy nudit. Dětské oslavy proto plánujeme společně s vámi, aby při samotné organizaci nevznikl jediný zádrhel. Kontaktujte nás a společně vymyslíme to nejlepší.

Oslavy i pro velké děti

Oslavy se netýkají jen těch nejmenších. Připravíme oslavu pro 15letou slečnu, která vstupuje mezi nás dospěláky. Na tento den může mít krásnou vzpomínku v šatech jako princezna, make-upem, korunkou a trůnem pro královnu. Slavit může s rodiči a kamarády doma nebo v klubu, restauraci nebo v cukrárně vyzdobené květinami.

Oslavy na nejlepších místech

Dětské oslavy mohou probíhat na ranči s projížďkou na koních, ponících. Samozřejmostí je občerstvení, tematická dekorace a další zábavný program – klaun, malování na obličej, tvarování balónků, opékaní buřtů. Vše co si jen budete přát. Při organizování dětských oslav není nic nemožné.

Další možností je využití modelářského letiště na Lánech, kde můžeme předvést ojedinělé show s mini parními stroji nebo dělostřelbu z miniděl, připravit stůl plný dobrot, zaplnit nebe balonky a bublifukem, pozvat klauny, kapelu, udělat ohňostroj a na závěr nám shodí sladkosti bombardér.

Dále je možné objednat třeba zmrzlinový stánek, cukrovou vatu, kadeřníka, fotografa, DJe i kouzelníka. Nebo dáte přednost oslavě na ledové ploše s bruslením? I to je s námi možné. Chcete připravit dětskou oslavu? Stačí nám napsat.

Dětská oslava u táboráku

Fotografie z minulých oslav

Narozeninový dort pro oslavence
Pohoštění pro princezny
Radost z narozeninových dárků
Dort a oslava pro hudebníka
Oslava v dětském centru
Narozeninový dort pro děti